MĀCĪBU ALIANSE

PAŠNOVĒRTĒJUMA ZIŅOJUMS

PROFESIONĀLĀS TĀLĀKIZGLĪTĪBAS UN PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS IESTĀDEI

Rīga 2020, novembris

„MĀCĪBU ALIANSE”Rīga 2020, novembrisProfesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde “Mācību Alianse” (turpmāk – izglītības iestāde) ir juridiskās personas SIA „Mācību Alianse” (Reģ.Nr. 40203147149) struktūrvienība.

Izglītības iestāde ir dibināta 2018.gada 14. jūnijā.

Izglītības iestādes juridiskā adrese – Paula Lejiņa iela 14-121, Rīga, LV-1029.
Papildus administrācijas adrese – Akadēmijas laukums 1

Mācību process notiek Rīgas centrā moderni izremontētās telpās, patīkamā, draudzīgā atmosfērā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas.

Izglītības iestāde ir reģistrēta izglītības iestāžu sarakstā, kas piedāvā apmācību visiem interesentiem, kas vēlas papildināt savas zināšanas šādās jomās: darba aizsardzībā, ugunsdrošībā, bīstamo iekārtu darbiniekiem (stropētāji, autokiekrāvēji, darbs augstumā un c.).

Izglītības iestāde īsteno licencētas un citas profesionālās pilnveides programmas, kā arī pieaugušo neformālās izglītības programmas.Izglītības iestāde piedāvā pieaugušajiem gan profesiju apguves iespējas, gan profesionālās pilnveides iespējas.

Izglītības iestāde nodrošina mūžizglītības iespējas visiem pieaugušajiem cilvēkiem neatkarīgi no nacionālās un valstiskās piederības, reliģiskiem uzskatiem, dzimuma, vecuma un sociālā statusa.

Izglītības iestāde īsteno 3 profesionālās pilnveides izglītības programmas un vairāk kā 5 pieaugušo neformālās un interešu izglītības programmas.

Pašreiz izglītības programmas īstenošanas vietā ir atbilstošs tehniskais nodrošinājums, kura ir nepieciešama konkrētās izglītības programmas īstenošanai.


Lejuplādēt pilno ziņojumu

Kontakti
telefons: 26815565
Adrese:
Akadēmijas laukums 1,
Rīga , LV-1050
Darba laiks:
Pr. - Pk.: 9:00 - 18:00
S.: brīvs
Sv.: brīvs